Classificació femenina provisional de la XXIII cursa 20 Km. MAR I MURTRA
Pos Dorsal Nom Temps Categ. Pos Categ. Club
1 46 VERDAGUER COMPANY, NEUS 1:26:49 F10(Dona) 1  
2 677 MAS LOZANO, ROSA MARIA 1:27:22 F12(Dona) 1 ATLÈTIC MANRESA
3 898 RULL GARCIA, ANA BELEN 1:28:15 F11(Dona) 1  
4 736 CASTELLS RUIZ, MARTA 1:31:02 F12(Dona) 2  
5 43 RUBIO BELLAVISTA, NÚRIA 1:31:29 F10(Dona) 2 L'AIRE
6 213 LLAQUET PIBERNAT, ANNA 1:31:48 F12(Dona) 3  
7 390 LLADO COMAS, NURIA 1:32:54 F11(Dona) 2 MAIMAKANSU
8 277 LOMBARDO ORIHUELA, SUSANA 1:32:55 F11(Dona) 3 C.A. SANT CELONI
9 1158 HERRERA LOZANO, RAQUEL 1:33:37 F10(Dona) 3 Anonymous
10 1116 PERALES MANTECON, LUISA 1:34:24 F11(Dona) 4  
11 1150 SALAS , MIGUEL 1:34:59 F10(Dona) 4  
12 278 LOMBARDO ORIHUELA, PAQUI 1:36:57 F12(dona) 4 C.A. SANT CELONI
13 976 BADOSA FEIXAS, MONTSE 1:37:28 F13(Dona) 1 ATLETISME GIRONA
14 355 BARUTEL PAGES, NURIA 1:37:46 F14(Dona) 1 A.T. SANT ANDREU
15 325 FERNANDEZ CAMBARA, LAURA 1:38:08 F11(Dona) 5 PENYA FONDISTES BADALONA
16 1146 GUILANA SUREDA, ESTHER 1:38:15 F10(Dona) 5  
17 1160 RIGOLA GARROFE, DOLCA 1:38:21 F10(Dona) 6  
18 171 RODRIGUEZ VALLE, CARME 1:38:37 F11(Dona) 6 L'AIRE
19 600 CASTEIS SAMSÓ, MARTA 1:38:45 F10(Dona) 7  
20 256 BRUGUET FREIXAS, MARTA 1:39:30 F12(Dona) 5 LES TORTUGUES
21 1070 VILA DE MUGA, SANDRA 1:40:14 F11(Dona) 7  
22 242 SALVAT JOFRESA, MARIA 1:40:19 F12(Dona) 6 LA MAR DE CORREDORS
23 781 BRUGAROLA PUJOL, ANGELS 1:40:29 F12(dona) 7  
24 692 COROMINAS IGLESIAS, MONTSE 1:40:32 F11(Dona) 8 ATLETIC LES OLOTINES PRESUMIDES
25 691 GRABULOSA REIXACH, RUTH 1:40:35 F11(Dona) 9 ATLETIC LES OLOTINES PRESUMIDES
26 81 MARTIN MEDINA, CRISTINA 1:40:46 F12(dona) 8 ATLETISME GIRONA
27 762 GIMENEZ SOLÀ, CAROL 1:41:59 F11(Dona) 10 TRIATLÓ IGUALADA
28 881 BUXÓ CALZADA, ANNA 1:42:11 F12(Dona) 9 C.A. XALOC
29 74 BANTI CASTAÑER, ROSA 1:42:19 F13(Dona) 2  
30 450 CHERINO JIMENEZ, SILVIA 1:42:51 F12(Dona) 10  
31 891 AGUILAR BARBA, ISABEL 1:43:18 F11(Dona) 11  
32 866 GARCIA BASSA, EVELYN 1:43:21 F11(Dona) 12 L'ESCALA-EMPURIES FLAMA 91
33 49 TRENAS HINOJOSA, BLANCA 1:43:28 F11(Dona) 13 ADIDAS DOMINGO CATALAN
34 799 MIQUEL FERRAN, ELISENDA 1:43:35 F11(Dona) 14  
35 272 SERRA HERNANDEZ, MARTA 1:43:41 F11(Dona) 15 XIRUCAIRES
36 1083 TERRADES MARTINEZ, MONTSE 1:44:33 F12(Dona) 11  
37 697 BENITO FLORES, SONIA 1:44:47 F11(Dona) 16 RUNNERSWORLD
38 1118 MORENO MOYANO, SOCORRO 1:44:51 F12(Dona) 12  
39 45 RUIZ PUIG, AINA 1:44:59 F11(Dona) 17  
40 526 MARTINEZ GISPERT, MIREIA 1:45:06 F10(Dona) 8 JOVENT 79
41 87 MARTINEZ GIL, ALBA 1:45:10 F11(Dona) 18  
42 795 ALEMANY CASSANI, MONTSERRAT 1:45:32 F12(Dona) 13  
43 1056 FABREGA ESPIGUL, MONICA 1:45:35 F11(Dona) 19  
44 22 CASTELLÓ CARRASCO, JEZABEL 1:46:10 F11(Dona) 20  
45 125 TERMES , SANDRA 1:46:27 F11(Dona) 21  
46 72 MASANAS PERAFERRER, MARIONA 1:46:48 F11(Dona) 22 NATACIÓ BANYOLES
47 1039 LOPEZ SERENTILL, PAULA 1:46:51 F11(Dona) 23  
48 5 TRINIDAD GOMEZ, Mª ANGELS 1:46:53 F12(Dona) 14 FONDISTES PINEDA
49 152 COMALAT ROCA, ANNA 1:47:10 F11(Dona) 24 NATACIÓ BANYOLES
50 274 PUJOL GOMEZ, EULALIA 1:47:22 F12(Dona) 15  
51 680 LLOBET MAS, EULÀLIA 1:47:25 F13(Dona) 3  
52 28 GROSU , ADRIANA 1:47:26 F11(Dona) 25  
53 158 NAVARRO POU, ELENA 1:47:38 F12(Dona) 16  
54 39 CORCUERA MARIN, SANDRA 1:48:51 F11(Dona) 26 ULTRAGAT
55 1138 CHACON , ISABEL 1:49:12 F10(Dona) 9  
56 1156 GONZALEZ PILAR, MARIA JOSE 1:49:24 F10(Dona) 10  
57 394 MARTINEZ DIAZ, TERESA 1:50:35 F12(Dona) 17  
58 209 COCKBURN , LISA 1:50:42 F13(dona) 4 TRIATLÓ SABADELL
59 1059 COLOMER CABARROCAS, AGATA 1:50:54 F10(Dona) 11 JARRIBO.CAT
60 920 SCHMIDT-GARVE , KATJA 1:51:28 F12(Dona) 18  
61 776 ONTAÑON VILLAR, CONXI 1:51:29 F11(Dona) 27  
62 1188 MÁRQUEZ CALSINA, MERCÈ 1:51:54 F11(Dona) 28  
63 1198 PALTRA PALAHI, MARIA TERESA 1:52:41 F11(Dona) 29 L'ESCALA-EMPURIES FLAMA 91
64 883 ALBARRACIN CALDERON, VIVIANA 1:52:52 F10(Dona) 12  
65 703 HASSAN HERRERA, LUOMILA 1:53:44 F11(Dona) 30 NATACIÓ BANYOLES
66 360 PALOU CARLES, PILAR 1:54:21 F12(Dona) 19 OLIMPIC MANLLEU
67 639 BAGUÉ CUMPLIDO, PATRI 1:54:56 F10(Dona) 13  
68 100 GIMFERRER CHIRON, EGLANTINE 1:54:56 F11(Dona) 31 NATACIÓ BANYOLES
69 640 BAGUÉ CUMPLIDO, TINA 1:54:57 F10(Dona) 14  
70 299 FONT LLORELLA, ADELA 1:54:58 F11(Dona) 32 NATACIÓ BANYOLES
71 1040 ALONSO FRIGOLA, ESTER 1:56:16 F11(Dona) 33  
72 906 PUIG OLIVERAS, ISABEL 1:57:06 F12(dona) 20  
73 200 GUERRERO GONZALEZ, GLORIA 1:57:06 F14(Dona) 2 TXINDOKI A.T.
74 874 CORTES RODES, SILVIA 1:57:06 F11(Dona) 34  
75 732 AVILA ARIZA, DOLORS 1:57:14 F12(dona) 21  
76 629 MOLES ARANDA, MARINA 1:57:38 F12(Dona) 22  
77 627 BAFALLUY DEL EGIDO, ANNA 1:57:40 F12(Dona) 23  
78 733 ALBERTI GALLART, AMELIA 1:57:59 F12(Dona) 24  
79 305 COSTA ROURA, MERCÈ 1:58:11 F11(Dona) 35 NATACIÓ BANYOLES
80 593 KJAER , HARRIET 1:58:20 F11(Dona) 36 RUNNERSWORLD
81 453 CARRASCO PAZ, MONTSERRAT 1:58:42 F13(Dona) 5  
82 1027 MORENO CASTRO, DOLORS 1:58:48 F12(Dona) 25  
83 1120 ALBO COROMINAS, GEMMA 1:58:49 F11(Dona) 37  
84 489 CASANOVAS GRIERA, GEMMA 1:59:03 F12(Dona) 26  
85 400 GUARDIA GARRIDO, ANGELS 1:59:23 F13(dona) 6  
86 448 MARTINEZ MAGDALENO, SOLEDAD 1:59:34 F13(Dona) 7  
87 991 ARROYO POZO, NANDI 1:59:48 F12(Dona) 27 ATLETISME GIRONA
88 590 SERRANO VICENTE, SENTI 1:59:59 F10(Dona) 15  
89 231 MOR ABAT, ROSA MARIA 2:00:28 F13(Dona) 8 TRIATLÓ CASTELLFOLLIT
90 614 CLAVERO SANCHEZ, MONTSERRAT 2:00:29 F13(Dona) 9 FONDISTES BLANES
91 235 CAMPANARIO RANCHAL, RAQUEL 2:00:38 F11(Dona) 38  
92 831 SANCHEZ BRUNS, MARTA 2:00:46 F11(Dona) 39 ALIGOTS
93 38 GONZALEZ CASTRO, ASUN 2:01:29 F12(Dona) 28  
94 905 PALOMERAS VILA, LUISA 2:01:42 F12(Dona) 29  
95 1181 SANCHO URDA, GLÒRIA 2:01:47 F11(Dona) 40  
96 1 CRUZ CORRAL, LOURDES 2:02:05 F12(Dona) 30 L'AIRE
97 310 VILASECA RODRIGUEZ, ANNA 2:02:18 F11(Dona) 41  
98 809 MORA CORDON, NEUS 2:02:20 F10(Dona) 16 TRIATLÓ BLANES
99 907 ARNAU XARGAYO, ISABEL 2:02:25 F12(Dona) 31  
100 1105 MURGA MANZANO, LAURA 2:02:48 F10(Dona) 17  
101 753 RODRIGUEZ ARIAS, MARIA 2:03:21 F11(Dona) 42 RUNNERSWORLD
102 481 ESTRANY RIERA, GLORIA 2:03:47 F11(Dona) 43 LOS MURCIEGALOS
103 709 VILA MERCADER, ELENA 2:04:18 F13(Dona) 10  
104 904 PIJOAN ROVIRA, MARTA 2:04:29 F11(Dona) 44  
105 237 PIEDRAS BOLIVAR, ISABEL 2:04:33 F10(Dona) 18  
106 522 BARBA SOLER, LOURDES 2:05:10 F13(dona) 11 NATACIÓ BANYOLES
107 34 BARTOLOME AGUIRRE, SILVIA 2:05:21 F12(Dona) 32 REM SANTA CRISTINA
108 734 COLLADO ROMAGUERA, ROSER 2:05:33 F13(Dona) 12  
109 548 PULGARIN FERNANDEZ, FINA 2:05:48 F12(Dona) 33  
110 641 SALA CAPDEVILA, MARGARITA 2:05:52 F13(Dona) 13 A.T. PESCALLUNES
111 821 RODRIGUEZ FRAMIS, SONIA 2:06:19 F11(dona) 45 TRIATLÓ BLANES
112 663 JUNQUERAS POCORULL, CELIA 2:07:40 F10(Dona) 19  
113 12 PIZARRO RODRIGUEZ, CARMINA 2:07:59 F12(Dona) 34 L'AIRE
114 19 INAREJOS CASTILLO, ÀNGELS 2:08:03 F12(Dona) 35  
115 525 GUERRA CARBALLO, ARACELI 2:09:30 F11(Dona) 46 GRUP MONTANYA ARENYS DE MUNT
116 366 MUÑOZ THUILE, MONICA 2:10:00 F12(Dona) 36  
117 57 BARJUAN ESCLUSA, RUT 2:10:58 F11(Dona) 47  
118 1186 MESAS MEDEL, REBECA 2:11:04 F11(Dona) 48  
119 1184 PLA LLINÀS, ELENA 2:11:07 F11(Dona) 49  
120 75 BRESOLÍ CATÀ, MONTSERRAT 2:11:09 F11(Dona) 50  
121 524 CARBALLO PRIETO, ROSA Mª 2:11:21 F13(Dona) 14 MAIMAKANSU
122 790 CASTAÑON BOYERO, MONTSERRAT 2:12:33 F12(Dona) 37  
123 463 BOLDO FABRA, AMELIA 2:15:09 F10(Dona) 20  
124 1109 DELGADO , ERICA 2:15:14 F11(Dona) 51  
125 56 GURRI ROSÀS, MINERVA 2:15:24 F11(Dona) 52  
126 707 BOSCH BARO, TRESA 2:19:01 F13(Dona) 15 SERRA MARINA ALELLA
127 77 BRESOLÍ CATÀ, MARIA 2:19:07 F11(Dona) 53  
128 788 CAMA MITJANS, NURIA 2:19:09 F10(Dona) 21  
129 895 FLORES GONZALEZ, ADELA 2:19:29 F11(Dona) 54  
130 983 TORRERO RUIZ, MARIA PILAR 2:22:07 F12(Dona) 38 ATLETISME GIRONA
131 903 ADUJAR , PILAR 2:23:02 F12(Dona) 39  
132 902 ROCAFORT , ELISA 2:23:04 F12(Dona) 40  
133 25 SANZ GONZALEZ, EVA 2:25:04 F11(Dona) 55  
134 9 ALMATÓ CUTRINA, MONTSERRAT 2:26:58 F13(Dona) 16 C.E.I.
Classificació femenina de la XXIII cursa 20 Km. MAR I MURTRA
Pos Dorsal Nom Temps Categ. Pos Categ. Club
1 46 VERDAGUER COMPANY, NEUS 1:26:49 F10(Dona) 1  
2 677 MAS LOZANO, ROSA MARIA 1:27:22 F12(Dona) 1 ATLÈTIC MANRESA
3 898 RULL GARCIA, ANA BELEN 1:28:15 F11(Dona) 1  
4 736 CASTELLS RUIZ, MARTA 1:31:02 F12(Dona) 2  
5 43 RUBIO BELLAVISTA, NÚRIA 1:31:29 F10(Dona) 2 L'AIRE
6 213 LLAQUET PIBERNAT, ANNA 1:31:48 F12(Dona) 3  
7 390 LLADO COMAS, NURIA 1:32:54 F11(Dona) 2 MAIMAKANSU
8 277 LOMBARDO ORIHUELA, SUSANA 1:32:55 F11(Dona) 3 C.A. SANT CELONI
9 1158 HERRERA LOZANO, RAQUEL 1:33:37 F10(Dona) 3 Anonymous
10 1116 PERALES MANTECON, LUISA 1:34:24 F11(Dona) 4  
11 1150 SALAS , MIGUEL 1:34:59 F10(Dona) 4  
12 278 LOMBARDO ORIHUELA, PAQUI 1:36:57 F12(dona) 4 C.A. SANT CELONI
13 976 BADOSA FEIXAS, MONTSE 1:37:28 F13(Dona) 1 ATLETISME GIRONA
14 355 BARUTEL PAGES, NURIA 1:37:46 F14(Dona) 1 A.T. SANT ANDREU
15 325 FERNANDEZ CAMBARA, LAURA 1:38:08 F11(Dona) 5 PENYA FONDISTES BADALONA
16 1146 GUILANA SUREDA, ESTHER 1:38:15 F10(Dona) 5  
17 1160 RIGOLA GARROFE, DOLCA 1:38:21 F10(Dona) 6  
18 171 RODRIGUEZ VALLE, CARME 1:38:37 F11(Dona) 6 L'AIRE
19 600 CASTEIS SAMSÓ, MARTA 1:38:45 F10(Dona) 7  
20 256 BRUGUET FREIXAS, MARTA 1:39:30 F12(Dona) 5 LES TORTUGUES
21 1070 VILA DE MUGA, SANDRA 1:40:14 F11(Dona) 7  
22 242 SALVAT JOFRESA, MARIA 1:40:19 F12(Dona) 6 LA MAR DE CORREDORS
23 781 BRUGAROLA PUJOL, ANGELS 1:40:29 F12(dona) 7  
24 692 COROMINAS IGLESIAS, MONTSE 1:40:32 F11(Dona) 8 ATLETIC LES OLOTINES PRESUMIDES
25 691 GRABULOSA REIXACH, RUTH 1:40:35 F11(Dona) 9 ATLETIC LES OLOTINES PRESUMIDES
26 81 MARTIN MEDINA, CRISTINA 1:40:46 F12(dona) 8 ATLETISME GIRONA
27 762 GIMENEZ SOLÀ, CAROL 1:41:59 F11(Dona) 10 TRIATLÓ IGUALADA
28 881 BUXÓ CALZADA, ANNA 1:42:11 F12(Dona) 9 C.A. XALOC
29 74 BANTI CASTAÑER, ROSA 1:42:19 F13(Dona) 2  
30 450 CHERINO JIMENEZ, SILVIA 1:42:51 F12(Dona) 10  
31 891 AGUILAR BARBA, ISABEL 1:43:18 F11(Dona) 11  
32 866 GARCIA BASSA, EVELYN 1:43:21 F11(Dona) 12 L'ESCALA-EMPURIES FLAMA 91
33 49 TRENAS HINOJOSA, BLANCA 1:43:28 F11(Dona) 13 ADIDAS DOMINGO CATALAN
34 799 MIQUEL FERRAN, ELISENDA 1:43:35 F11(Dona) 14  
35 272 SERRA HERNANDEZ, MARTA 1:43:41 F11(Dona) 15 XIRUCAIRES
36 1083 TERRADES MARTINEZ, MONTSE 1:44:33 F12(Dona) 11  
37 697 BENITO FLORES, SONIA 1:44:47 F11(Dona) 16 RUNNERSWORLD
38 1118 MORENO MOYANO, SOCORRO 1:44:51 F12(Dona) 12  
39 45 RUIZ PUIG, AINA 1:44:59 F11(Dona) 17  
40 526 MARTINEZ GISPERT, MIREIA 1:45:06 F10(Dona) 8 JOVENT 79
41 87 MARTINEZ GIL, ALBA 1:45:10 F11(Dona) 18  
42 795 ALEMANY CASSANI, MONTSERRAT 1:45:32 F12(Dona) 13  
43 1056 FABREGA ESPIGUL, MONICA 1:45:35 F11(Dona) 19  
44 22 CASTELLÓ CARRASCO, JEZABEL 1:46:10 F11(Dona) 20  
45 125 TERMES , SANDRA 1:46:27 F11(Dona) 21  
46 72 MASANAS PERAFERRER, MARIONA 1:46:48 F11(Dona) 22 NATACIÓ BANYOLES
47 1039 LOPEZ SERENTILL, PAULA 1:46:51 F11(Dona) 23  
48 5 TRINIDAD GOMEZ, Mª ANGELS 1:46:53 F12(Dona) 14 FONDISTES PINEDA
49 152 COMALAT ROCA, ANNA 1:47:10 F11(Dona) 24 NATACIÓ BANYOLES
50 274 PUJOL GOMEZ, EULALIA 1:47:22 F12(Dona) 15  
51 680 LLOBET MAS, EULÀLIA 1:47:25 F13(Dona) 3  
52 28 GROSU , ADRIANA 1:47:26 F11(Dona) 25  
53 158 NAVARRO POU, ELENA 1:47:38 F12(Dona) 16  
54 39 CORCUERA MARIN, SANDRA 1:48:51 F11(Dona) 26 ULTRAGAT
55 1138 CHACON , ISABEL 1:49:12 F10(Dona) 9  
56 1156 GONZALEZ PILAR, MARIA JOSE 1:49:24 F10(Dona) 10  
57 394 MARTINEZ DIAZ, TERESA 1:50:35 F12(Dona) 17  
58 209 COCKBURN , LISA 1:50:42 F13(dona) 4 TRIATLÓ SABADELL
59 1059 COLOMER CABARROCAS, AGATA 1:50:54 F10(Dona) 11 JARRIBO.CAT
60 920 SCHMIDT-GARVE , KATJA 1:51:28 F12(Dona) 18  
61 776 ONTAÑON VILLAR, CONXI 1:51:29 F11(Dona) 27  
62 1188 MÁRQUEZ CALSINA, MERCÈ 1:51:54 F11(Dona) 28  
63 1198 PALTRA PALAHI, MARIA TERESA 1:52:41 F11(Dona) 29 L'ESCALA-EMPURIES FLAMA 91
64 883 ALBARRACIN CALDERON, VIVIANA 1:52:52 F10(Dona) 12  
65 703 HASSAN HERRERA, LUOMILA 1:53:44 F11(Dona) 30 NATACIÓ BANYOLES
66 360 PALOU CARLES, PILAR 1:54:21 F12(Dona) 19 OLIMPIC MANLLEU
67 639 BAGUÉ CUMPLIDO, PATRI 1:54:56 F10(Dona) 13  
68 100 GIMFERRER CHIRON, EGLANTINE 1:54:56 F11(Dona) 31 NATACIÓ BANYOLES
69 640 BAGUÉ CUMPLIDO, TINA 1:54:57 F10(Dona) 14  
70 299 FONT LLORELLA, ADELA 1:54:58 F11(Dona) 32 NATACIÓ BANYOLES
71 1040 ALONSO FRIGOLA, ESTER 1:56:16 F11(Dona) 33  
72 906 PUIG OLIVERAS, ISABEL 1:57:06 F12(dona) 20  
73 200 GUERRERO GONZALEZ, GLORIA 1:57:06 F14(Dona) 2 TXINDOKI A.T.
74 874 CORTES RODES, SILVIA 1:57:06 F11(Dona) 34  
75 732 AVILA ARIZA, DOLORS 1:57:14 F12(dona) 21  
76 629 MOLES ARANDA, MARINA 1:57:38 F12(Dona) 22  
77 627 BAFALLUY DEL EGIDO, ANNA 1:57:40 F12(Dona) 23  
78 733 ALBERTI GALLART, AMELIA 1:57:59 F12(Dona) 24  
79 305 COSTA ROURA, MERCÈ 1:58:11 F11(Dona) 35 NATACIÓ BANYOLES
80 593 KJAER , HARRIET 1:58:20 F11(Dona) 36 RUNNERSWORLD
81 453 CARRASCO PAZ, MONTSERRAT 1:58:42 F13(Dona) 5  
82 1027 MORENO CASTRO, DOLORS 1:58:48 F12(Dona) 25  
83 1120 ALBO COROMINAS, GEMMA 1:58:49 F11(Dona) 37  
84 489 CASANOVAS GRIERA, GEMMA 1:59:03 F12(Dona) 26  
85 400 GUARDIA GARRIDO, ANGELS 1:59:23 F13(dona) 6  
86 448 MARTINEZ MAGDALENO, SOLEDAD 1:59:34 F13(Dona) 7  
87 991 ARROYO POZO, NANDI 1:59:48 F12(Dona) 27 ATLETISME GIRONA
88 590 SERRANO VICENTE, SENTI 1:59:59 F10(Dona) 15  
89 231 MOR ABAT, ROSA MARIA 2:00:28 F13(Dona) 8 TRIATLÓ CASTELLFOLLIT
90 614 CLAVERO SANCHEZ, MONTSERRAT 2:00:29 F13(Dona) 9 FONDISTES BLANES
91 235 CAMPANARIO RANCHAL, RAQUEL 2:00:38 F11(Dona) 38  
92 831 SANCHEZ BRUNS, MARTA 2:00:46 F11(Dona) 39 ALIGOTS
93 38 GONZALEZ CASTRO, ASUN 2:01:29 F12(Dona) 28  
94 905 PALOMERAS VILA, LUISA 2:01:42 F12(Dona) 29  
95 1181 SANCHO URDA, GLÒRIA 2:01:47 F11(Dona) 40  
96 1 CRUZ CORRAL, LOURDES 2:02:05 F12(Dona) 30 L'AIRE
97 310 VILASECA RODRIGUEZ, ANNA 2:02:18 F11(Dona) 41  
98 809 MORA CORDON, NEUS 2:02:20 F10(Dona) 16 TRIATLÓ BLANES
99 907 ARNAU XARGAYO, ISABEL 2:02:25 F12(Dona) 31  
100 1105 MURGA MANZANO, LAURA 2:02:48 F10(Dona) 17  
101 753 RODRIGUEZ ARIAS, MARIA 2:03:21 F11(Dona) 42 RUNNERSWORLD
102 481 ESTRANY RIERA, GLORIA 2:03:47 F11(Dona) 43 LOS MURCIEGALOS
103 709 VILA MERCADER, ELENA 2:04:18 F13(Dona) 10  
104 904 PIJOAN ROVIRA, MARTA 2:04:29 F11(Dona) 44  
105 237 PIEDRAS BOLIVAR, ISABEL 2:04:33 F10(Dona) 18  
106 522 BARBA SOLER, LOURDES 2:05:10 F13(dona) 11 NATACIÓ BANYOLES
107 34 BARTOLOME AGUIRRE, SILVIA 2:05:21 F12(Dona) 32 REM SANTA CRISTINA
108 734 COLLADO ROMAGUERA, ROSER 2:05:33 F13(Dona) 12  
109 548 PULGARIN FERNANDEZ, FINA 2:05:48 F12(Dona) 33  
110 641 SALA CAPDEVILA, MARGARITA 2:05:52 F13(Dona) 13 A.T. PESCALLUNES
111 821 RODRIGUEZ FRAMIS, SONIA 2:06:19 F11(dona) 45 TRIATLÓ BLANES
112 663 JUNQUERAS POCORULL, CELIA 2:07:40 F10(Dona) 19  
113 12 PIZARRO RODRIGUEZ, CARMINA 2:07:59 F12(Dona) 34 L'AIRE
114 19 INAREJOS CASTILLO, ÀNGELS 2:08:03 F12(Dona) 35  
115 525 GUERRA CARBALLO, ARACELI 2:09:30 F11(Dona) 46 GRUP MONTANYA ARENYS DE MUNT
116 366 MUÑOZ THUILE, MONICA 2:10:00 F12(Dona) 36  
117 57 BARJUAN ESCLUSA, RUT 2:10:58 F11(Dona) 47  
118 1186 MESAS MEDEL, REBECA 2:11:04 F11(Dona) 48  
119 1184 PLA LLINÀS, ELENA 2:11:07 F11(Dona) 49  
120 75 BRESOLÍ CATÀ, MONTSERRAT 2:11:09 F11(Dona) 50  
121 524 CARBALLO PRIETO, ROSA Mª 2:11:21 F13(Dona) 14 MAIMAKANSU
122 790 CASTAÑON BOYERO, MONTSERRAT 2:12:33 F12(Dona) 37  
123 463 BOLDO FABRA, AMELIA 2:15:09 F10(Dona) 20  
124 1109 DELGADO , ERICA 2:15:14 F11(Dona) 51  
125 56 GURRI ROSÀS, MINERVA 2:15:24 F11(Dona) 52  
126 707 BOSCH BARO, TRESA 2:19:01 F13(Dona) 15 SERRA MARINA ALELLA
127 77 BRESOLÍ CATÀ, MARIA 2:19:07 F11(Dona) 53  
128 788 CAMA MITJANS, NURIA 2:19:09 F10(Dona) 21  
129 895 FLORES GONZALEZ, ADELA 2:19:29 F11(Dona) 54  
130 983 TORRERO RUIZ, MARIA PILAR 2:22:07 F12(Dona) 38 ATLETISME GIRONA
131 903 ADUJAR , PILAR 2:23:02 F12(Dona) 39  
132 902 ROCAFORT , ELISA 2:23:04 F12(Dona) 40  
133 25 SANZ GONZALEZ, EVA 2:25:04 F11(Dona) 55  
134 9 ALMATÓ CUTRINA, MONTSERRAT 2:26:58 F13(Dona) 16 C.E.I.